poniedziałek, 28 października 2013

Nowe czasopismo blogerów !

Dzisiaj chciałabym polecić Wam nowe czasopismo stworzone przez blogerów. Co prawda nie dotyczy ono książek (choć ten temat też się pojawia), ale podejmuje tematy ważne dla naszego życia (np. zdrowy tryb życia, szczęście rozwój), w tym także dla funkcjonowania w blogosferze (np. dlaczego warto pisać bloga).  Bardzo polecam :)

Kiedy jest naj­lepszy czas na zmiany? Wraz z po­cząt­kiem no­wego roku czy z na­dej­ściem wiosny? A może je­sienią? Wiemy jedno: naj­lepszy czas na dzia­łanie jest TERAZ. Dla­tego nie za­mie­rzamy czekać. Chcemy speł­niać ma­rzenia, re­ali­zować plany i zmie­niać swoje życie. I za­chęcać do tego Was, drodzy czy­tel­nicy. Roz­siądźcie się zatem wy­godnie z kub­kiem ulu­bionej her­baty, przy roz­no­szącym się aro­macie z za­pa­cho­wego ko­minka, a my do­star­czymy wam bodźców do zmian i wska­żemy od­po­wiednią drogę. 
 

Przy okazji mała prywata. 
Książkowo Dolne doczekało się w końcu się własnego profilu na FB. Jeśli macie ochotę kliknijcie - Lubię to. Na profilu będą pojawiały się nie tylko powiadomienia od nowych postach na blogu, ale także inne informacje, linki do ciekawych stron, itp. 
Zapraszam :)
1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...