sobota, 1 grudnia 2012

"Trzy mądre małpy" - Łukasz Grass

 
POST PROMOCYJNY 
 
 Postanowiłam umieścić tę informację, ponieważ z sama z utęsknieniem czekam na poniedziałek, kiedy wrzucę tę książkę do swojego Ipoda i ruszę z nią w drogę. Jakiś czas temu przeczytałam wywiad z Łukaszem Grassem i wiedziałam, że koniecznie muszę przeczytać jego książkę "Trzy mądre małpy". No i wreszcie, dzięki platformie Audeo, mam taką możliwość :).
 

Audiobook: Łukasz Grass, TRZY MĄDRE MAŁPY, 1CD - MP3
Czyta: Bartłomiej Topa

Czas nagrania: 4 godz.45 min
Treść: pełna
Opakowanie: Duży digipack dwuskrzydełkowy

W poniedziałek, 26 listopada, miała miejsce premiera wydanego przez nas  audiobooka  „Trzy mądre małpy” Łukasza Grassa czytanego przez Bartłomieja Topę. Będzie to pierwszy tytuł z cyklu „Audiobiblioteki sportowca”, do którego dołączą kolejne. Możemy  śmiało komunikować, że „Trzy mądre małpy” to pierwszy sportowy audiobook w Polsce! 

Wbrew pozorom nie jest to książka dedykowana wyłącznie sportowcom czy poruszająca tylko taką tematykę. „Trzy mądre małpy” to nie sucha opowiastka czy poradnik o tym jak zacząć trenować i przechodzić na kolejne poziomy. Jest to przede wszystkim audiobook  inspirujący, motywujący do działania i skłaniający do zmian... do wstania z kanapy i rozpoczęcia aktywności.  To osobista historia człowieka, który postanawia coś zmienić w swoim życiu.  Można więc stwierdzić, że jest to właśnie książka do osób, które ze sportem mają niewiele lub nic wspólnego. Audioook cieszy się dużym wsparciem nie tylko środowiska sportowego (portale, magazyny), ale również literackiego (Lubię Czytać, Gilda, Granice, Irka). Została również stworzona specjalna strona internetowa dla „Audiobiblioteki sportowca”: www.audiotrening.pl

6 komentarzy:

 1. też mam na nią oochotę;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obyśmy się tylko srodze nie zawiodły. Mam nadzieję, że nie :)

   Usuń
 2. to może być ciekawa pozycja, u mnie zazwyczaj na gadaniu o sporcie się kończ. może w końcu uda mi się to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he... też mam taką nadzieję i szukam motywacji :))

   Usuń
 3. Polska odpowiedź na książkę Murakamiego? Nie cierpię takich chwytów. Od razu się zniechęcam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiem, wiem .... dlaczego wydawcy myślą, że taki tani chwyt skłoni ludzi do sięgnięcia po książkę??
   Ja, po przeczytanym wywiadzie z Łukaszem Grassem, dużo obiecuję sobie po tej książce. Mam jednak nadzieję, że z Murakamim i jego "O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu" ma to niewiele wspólnego. I to wcale nie dlatego, że nie lubię Murakamiego, wręcz przeciwnie, ale lubię też Łukasza Grassa i nie chciałabym żeby kogoś naśladował.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...